Wspólne wydobywanie Ethereum

Binance się zdecydowało dodać Ethereum do aktywów w sekcji, która jest poświęcona wydobywaniu kryptowaluty. Obecnie saurianie z kantoru będą mogli swoją obliczeniową moc wykorzystać na korzyść platformy oraz także uzyskać zwrot.

W dniu 12 listopada Binance ogłosił, poprzez samą sekcję wsparcia, wiadomości, na które wiele osób czeka. Od tej chwili platforma udostępniła użytkownikom swoim możliwość wydobywania wspólnego Ethereum na platformie. W tymże celu zasób dodany został do samych możliwości Binance Pool oczywiście z możliwością wydobycia.

FPP3

Tenże system jest dostępny oczywiście dla wszystkich użytkowników platformy dokładnie od wczorajszego ranka. Aby móc wydobyć zasób, Binance wykorzystuje metodę wydobywczą o nazwie FPPS, dla znacznie większej przejrzystości platforma użytkownikom udostępniła tutorial, który dokładnie wyjaśnia, jak nasz zespół przygotować do wydobywczej działalności.

Binance wdrożył tak zwane wydobywcze węzły na całym świecie, dzięki czemu każdy z użytkowników platformy zaoferować może swoją moc mieszania. W zamian sama platforma pobiera prowizję w wysokości 0,5 procenta tego wszystko, co się uzyskuje poprzez wydobycie Ethereum. W tamach tejże promocji Binance się zdecydowało wprowadzić prowizję o wysokości 0 procent dla górników Ethereum do dnia 12 grudnia bieżącego roku.

Kantor również udostępnił każdemu, kto tylko chce, możliwość potwierdzenia się jako pewnego rodzaju użytkownik VIP. Grupa ta jest zarezerwowana dla klientów kluczowych, rozumianych jako ci z kapitałem największym zgromadzonym na platformie lub też w przypadku dla tych o sporej sile haszowania.

Można odnieść wrażenie, że Binance utrzymuje pozycję słuchania wszelkich żądań użytkowników swoich, niedawno się zdecydował rozpocząć projekty, które są proponowane przez społeczność. Co po niektóre przykłady to wprowadzenie całkiem nowych zasobów na platformę oraz prezenty promocyjne, takie jak Fil (Filecoin) oraz także całkiem inne inicjatywy.

Kup lokalnie CBD i zapłać Bitcoin na nasionakonopikatowice.pl

What's your reaction?
Happy0
Lol0
Wow0
Wtf0
Sad0
Angry0
Rip0
Leave a Comment

MyCrypto – Miejsce tworzone przez pasjonatów kryptowalut.  W tym miejsce znajdziesz aktualności ze świata kryptowalut. Przeprowadzimy liczne analizy poszczególnych kryptowalut i giełd kryptowalut.