Bitcoin już zagościł w jednym z zaludnionych najbardziej miejsc na całym świecie. Wszystko to za sprawą edukacyjnej kampanii, która była prowadzona przez organizację non profit zrzeszająca samym entuzjastów tejże kryptowaluty w samym Hongkongu. To właśnie w tamach tejże kampanii reklamowej na trzech tramwajach, które kursują w tamtym właśnie regionie oraz kilku billboardach zawisły dosyć ciekawe hasła, które propagują BTC.

Stało się – Bitcoin na billboardach oraz tramwajach

Ostatnimi czasy mieszkańcy Hongkongu, jak i także turyści mogli zaobserwować dosyć ciekawe reklamy, które są związane bezpośrednio z najstarszą kryptowalutą. Reklamy te zostały umieszczone na tramwajach takich linii jak: 110, 138 oraz 33. Z informacji prasowej oficjalnej dowiadujemy się również, że jest to inicjatywa organizacji miejscowej non profit, która to zrzesza wszelkich entuzjastów Bitcoina. Celem głównym tejże kampanii jest szerzenie wierzy o BTC, zagrożeń z nim związanych, jak i także znaczne uwypuklenie jego zalet.

W komunikacje, który został wydany podkreślono, że pomysłodawcy tej właśnie kampanii mają olbrzymią nadzieję, że ta kampania da nam możliwość tego omówienia, jak Bitcoin się wpisuje w ramy digitalizacji całej gospodarki globalnej.

Szczegóły związane właśnie z tą akcją

Zarówno logotyp Bitcoina, jak i także hasła z nim związane pojawiły się zarówno na tramwajach, jak i także zawisły na billboardach. Gdzie możemy je znaleźć? Na pewno jeśli chodzi o billboardy to przy Chater Garden już pod koniec ubiegłego tygodnia. Cała właśnie ta kampanii potrwa przez kilka tygodni. Do tego właśnie czasy w miejscach wybranych będą gościły slogany takie jak:

– Ostrzeżenie: Twój Bitcoin jest Twoją odpowiedzialnością. Nie będzie żadnego finansowego luzowania czy też wsparcia finansowego. Możesz śmiało zweryfikować podaż całkowitą Bitcoinów na komputerze swoim na Blockchainie.

– W roku 2020 wydrukowano o wiele więcej amerykańskich dolarów niż w roku 2009. Bitcoinów zawsze będzie jedynie dwadzieścia jeden milionów.

– Przenośny. Podzielny. Deficytowy. Sprawdzalny. Odporny na wszelkie manipulacje. Bitcoin jest dużo lepszym w byciu złotym od samego złota.

oraz wiele, wiele innych genialnych haseł.

Co ciekawe cała ta akcja jest prowadzona także oczywiście w najbardziej popularnych mediach społecznościowych. Jak szukać tej kampanii? Na pewno przydatne okażą się wszechobecne hasztagi. Kampanię znajdziemy pod takimi hasztagami jak: #MagicInternetMoney, #DigitalGold, #GlobalInternetMoney, jak i także #BeYourOwnBank.
Akcja jest naprawdę bardzo fajna oraz możemy ją nazwać strzałem w dziesiątkę. Nie tylko przekazuje wszelkie hasła, ale także w mediach społecznościowych angażuje. Bowiem użytkownicy, którzy się z tą reklamą spotkali w sieci, to są proszeni o wrzucanie zdjęcia oraz także nagrania z tymi właśnie opisami. Najczęściej wykonują to zadanie za pośrednictwem właśnie Twittera.
Musimy przyznać, że kampania ta kilku torowa robi spore wrażenie.
What's your reaction?
Happy0
Lol0
Wow0
Wtf0
Sad0
Angry0
Rip0
Leave a Comment

MyCrypto – Miejsce tworzone przez pasjonatów kryptowalut.  W tym miejsce znajdziesz aktualności ze świata kryptowalut. Przeprowadzimy liczne analizy poszczególnych kryptowalut i giełd kryptowalut.